До 1 жовтня на Черкащині триватиме операція "Мігрант"

За інформацією Державної міграційної служби в Черкаській області, в області стартував практичний етап операції «Мігрант», який триватиме до 1 жовтня.
До 1 жовтня на Черкащині триватиме операція "Мігрант"
фото Державної міграційної служби

24-річний громадянин Чеської Республіки перевищив дозволений строк перебування в Україні. Користуючись безвізовим режимом в’їзду, міг перебувати тут до 90 днів протягом 180. Чоловік народився на Черкащині, набув громадянство Чехії, тому приїхавши на батьківщину, дні гостин не підраховував.

Порушник міграційного законодавства сплатить штраф у 2040 грн. До кінця вересня зобов’язаний виїхати до країни громадянської належності відповідно до прийнятого стосовно нього рішення про примусове повернення.

53-річний громадян Держава Ізраїль був виявлений за сприяння Уманського відділу поліції. Іноземець теж протермінував дозволений строк перебування в Україні. Притягнутий до адміністративної відповідальності й сплатить 3 400 грн штрафу.

До кінця вересня примусово повернеться на батьківщину і виявлений у Черкасах 49-річний громадянин Республіки Вірменії. Після закінчення строку дії посвідки на тимчасове проживання, територію України не залишив. Іноземець притягнутий до адміністративної відповідальності та сплатить штраф у розмірі 1700 грн.

18-річному громадянину Держава Ізраїль скорочено строк перебування в Україні. Підставою стало повідомлення Уманського РУП ГУНП в Черкаській області про порушення іноземцем законодавства у сфері користування автотранспортом та ПДР України. Якщо до 2 вересня іноземець не виїде з України, йому загрожуватиме примусове повернення до країни походження.

Денис Сирцов

Провінція
02.09.2021 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter