У районі паломництва в Умані працюють 50 камер відеоспостереження, - Нацполіція

У Нацполіції України проведено координаційну нараду, присвячену питанням паломництва брацлавських хасидів до Умані на святкування Рош-га-Шана.

У нараді взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Міхаель Бродський, голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Скічко, начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області Михайло Куратченко, керівники інших обласних й міських управлінь поліції.
У районі паломництва в Умані працюють 50 камер відеоспостереження, - Нацполіція
фото Нацполіції

Для забезпечення безпеки під час святкування Рош га-Шана до Умані прибуде зведений загін поліцейських із суміжних регіонів держави. Планується задіяти понад 800 поліцейських. Українським правоохоронцям допомагатимуть колеги з Ізраїлю.

Поліцейські цілодобово нестимуть службу й контролюватимуть дотримання вимог карантину в районі компактного перебування паломників-хасидів.

В Умані запрацював малий ситуаційний центр. Півсотні камер відеоспостереження, які виведені на монітори, дозволяють спостерігати за ситуацією в районі паломництва та вчасно реагувати на правопорушення», – сказав Михайло Куратченко.

Денис Сирцов

Провінція
19.08.2021 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter