Черкасиобленерго: На всіх високовольтних підстанціях області встановлено автоматизовані системи контролю та обліку електроенергії

За інформацією ПАТ "Черкасиобленерго", товариство продовжує встановлення автоматизованих систем контролю і обліку електроенергії – АСКОЕ.

На даний момент Центральною службою приладів обліку та метрології ПАТ «Черкасиобленерго» на усіх 178-ми підстанціях 150/110/35/10 кВ облаштували систему АСКОЕ.
Черкасиобленерго: На всіх високовольтних підстанціях області встановлено автоматизовані системи контролю та обліку електроенергії
фото Черкасиобленерго

- Наше Товариство одне з перших завершило встановлення автоматизованих систем контролю і обліку електроенергії по периметру Черкаської області в мережах 150-110 кВ та на всіх підстанціях 35/10 кВ. Відтепер ми можемо в автоматичному режимі зводити баланси розподільчих підстанцій, проводити розрахунок фактичних технологічних втрат на транспортування електричної енергії, спостерігати онлайн за режимами споживання електричної енергії (кількістю спожитої електричної енергії, характеру навантаження, наявністю напруги, струму). В першу чергу, це дає можливість провести аналіз зібраної інформації та мінімізувати понаднормативні витрати електроенергії,- розповів заступник начальника Центральної служби приладів обліку та метрології ПАТ «Черкасиобленерго» Валерій Сідельніков. – Згідно Інвестиційної програми на 2021 рік ми здійснюємо впровадження системи АСКОЕ по місту Черкаси, зокрема на розподільчих підстанціях 10 кВ.

Також Центральна служба приладів обліку та метрології ПАТ «Черкасиобленерго» супроводжує та веде технічний облік всіх високовольтних підстанцій та юридичних споживачів, де є під’єднання до АСКОЕ. Нині таких споживачів по Черкаській області – майже 1300. З них юридичних споживачів, які мають приєднану потужність більше 150 кВ, - 321. Всі вони обслуговуються Центральною службою приладів обліку та метрології ПАТ «Черкасиобленерго».

Денис Сирцов

Провінція
09.08.2021 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter