До Черкаської області в найближчі дні поступить понад 105 тис. бланків листків непрацездатності

До Черкаської області в найближчі дні поступить понад 105 тис. бланків листків непрацездатності Як інформують у Черкаській ОДА, 4 серпня в регіони почалася доставка бланків листків непрацездатності. Протягом 4-6 серпня понад 1,2 млн бланків отримають Вінниччина, Рівненщина, Сумщина, Закарпаття, Хмельниччина, Черкащина та Чернігівщина. На замовлення Міністерства охорони здоров’я ТОВ “Укрспецполіграфія” виготовить 5,318 млн бланків листків непрацездатності.

До 25 серпня усі медичні заклади отримають необхідну для роботи кількість бланків.

Усі раніше видані довідки про тимчасову непрацездатність можна обміняти на листки непрацездатності та отримати належні виплати від Фонду соціального страхування.

4 червня в Україні запроваджена цільова модель формування та видачі е-лікарняних.

До кінця серпня в Україні діє перехідна модель. Вона передбачає формування електронних листків непрацездатності в Електронному реєстрі листків непрацездатності.Пацієнтам більше не доведеться нести на роботу паперовий листок непрацездатності, а роботодавці бачитимуть необхідну інформацію про е-лікарняні в особистому електронному кабінеті страхувальника (роботодавця) на вебпорталі Електронних послуг Пенсійного фонду України.

фото тематичне

Кіндрат Булавін

Провінція
05.08.2021 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter