Черкаська міськрада вирішила, що багатодітні сім'ї отримуватимуть фінансову допомогу з бюджету міста

Як інформують у міськраді Черкас, під час сесії депутати розглянули проект рішення Черкаської міської ради «Про внесення змін до рішення Черкаської міської ради від 26.01.2021 «Про затвердження програми соціальної підтримки сімей м. Черкаси на 2021-2025 роки».

Депутати підтримали зміни до вищезгаданої програми.

Відтепер додатково до державної соціальної допомоги черкаські багатодітні сім’ї отримуватимуть допомогу з бюджету міста.

Зокрема депутати підтримали пропозиції:

- купувати для багатодітних сімей побутову техніку при народженні 5 (п’ятої) і кожної наступної дитини або при народженні одночасно трьох і більше дітей на підставі заяви таких сімей про потребу, вартістю не більше ніж 15 000 грн, відповідно до розпорядження міського голови Черкас;

- надавати одноразову матеріальну допомогу багатодітним сім’ям, у яких проживають і виховуються 5 (п’ятеро) і більше дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та самостійно не можуть їх подолати, у розмірі 10 000 грн на сім’ю;

-забезпечувати дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа соціальним житлом або придбавати житло у прийнятих в експлуатацію житлових будинках для постійного проживання, зокрема на умовах спів фінансування за державними програмами.

Денис Сирцов

Провінція
29.07.2021 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter