На День Незалежності в Черкасах знов відбудуться перегони на саморобних тачках

Перегони “Крутий спуск” відбудуться в Черкасах на День Незалежності.

Як інформують 18000, про це розповіли організатори події.

Фестиваль саморобних автомобілів планується в Черкасах учетверте, минулого року була пауза через карантин. Цьогоріч фестиваль буде частиною іншої події – “ManyFest”.

– Започаткували фестиваль у 2017 році. Тоді він був як пілотний проєкт, але відразу стало зрозуміло, що “Крутий спуск” – це родзинка міста, – розповів організатор, керівник Автомобільного клубу “Черкаси” Андрій Яроменко. – Цьогоріч “Крутий спуск” буде на День Незалежності. І відбуватиметься в межах фестивалю фестивалів. Заради цього дня об’єдналися майже всі івентори Черкас, тож містяни та гості Черкас 24 серпня зможуть побачити тридцять фестивалів. І “Крутий спуск” – один з них.

Організатори традиційно запрошують долучитися до “Крутого спуску” всіх охочих. Для цього потрібно придумати та змайструвати свій оригінальний автомобіль без двигуна та скотитись ним Замковим узвозом. Нині вже відкрита реєстрація https://cutt.ly/QmHrUIV

– В ідеалі ми б хотіли, щоб на “Крутому спуску” вдалося зібрати 30 тарантасів. Це було б дуже символічно: тридцять тачок у 30-річчя Незалежності України, – говорять організатори.
15.07.2021 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter