Працівників Черкаської дирекції "Укрпошти" ревакцинували від COVID-19

Працівників Черкаської дирекції "Укрпошти" ревакцинували від COVID-19Як інформують у Черкаській ОДА, працівників Черкаської дирекції АТ «Укрпошта» сьогодні ревакцинували. Другу дозу вакцини CoronaVac одержали цього дня 37 фахівців структури. За словами однієї з працівниць, територіальної менеджерки Алли Ямашкіної, це її свідомий вибір:

– Я постійно контактую з людьми, – говорить пані Алла, яка отримала сьогодні другу дозу вакцини, – тож для мене вакцинація є дуже важливою, зокрема й для того, аби не наражати на небезпеку своїх рідних.

Коломієць Валентина, лікарка загальної практики сімейної медицини Смілянської мобільної бригади Тальнівської ТГ, яка спільно зі своєю колегою проводила ревакцинацію, зазначила, що першу дозу тутешні працівники отримали 28 діб тому. Перенесли її в цілому нормально. Зауважила також, що вакцину транспортують в спеціальній сумці-холодильнику, де витримана необхідна температура. Одна доза – на одну особу. Валентина Петрівна також нагадала, що в цілому протипоказаннями до щеплення є алергічна реакція на один із компонентів вакцини, вагітність, підвищена температура.
09.07.2021 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter