Бондаренко обговорив з керівником Програми USAID Девідом Андерсоном шляхи підтримки місцевого бізнес-середовища

За інформацією міськради Черкас, Анатолій Бондаренко зустрівся із заступником Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерією Іонан та керівником Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Девідом Андерсоном.
Бондаренко обговорив з керівником Програми USAID Девідом Андерсоном шляхи підтримки місцевого бізнес-середовища

Під час зустрічі обговорено питання підтримки бізнес-середовища Черкас, а також можливості підтримки проєктів державно-приватного партнерства.
Анатолій Бондаренко запевнив, що міська влада продовжить роботу з розвитку програм підтримки стартапів, малих і середніх підприємств. Його позицію підтримав перший заступник міського голови Сергій Тищенко, висловивши переконання, що спільні ефективні кроки із залученням міжнародних проєктів дозволять підвищити конкурентоспроможність місцевих підприємств на внутрішньому ринку та допоможе бізнесу вийти на міжнародні ринки співробітництва.

Заступник Міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції Валерія Іонан наголосила, що цього року в Черкасах запрацював новий пілотний формат безкоштовного консалтингу підприємців від «Дія.Бізнес», а наступного року в Черкасах планується відкриття повномасштабного центру підтримки підприємців «Дія.Бізнес».

Керівник Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Девід Андерсон відзначив готовність співпраці з міською владою Черкас у реалізації міських програм розвитку бізнес-середовища.

Презентуючи місто, заступник міського голови Павло Валенчук окреслив можливі напрямки співпраці, а саме створення майданчику для залучення інвестицій, можливість появи в місті інституту бізнес-омбудсмена, розвиток туристичного потенціалу міста, ІТ-середовища та креативних галузей економіки.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (Програма USAID КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Нагадаємо, в червні 2021 стартував проєкт із цифровізації Черкащини «Digital Cherkasy». За підтримки Міністерства цифрової трансформації України місто та область об’єднуються для швидкої та ефективної цифрової трансформації та виступають єдиною командою, яка займатиметься цифровізацією публічних послуг, а також реалізацією проєктів у сферах освіти, екології, економіки, інфраструктури, медицини, туризму, відкритих даних і безбар’єрності.
07.07.2021 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter