У Південно-західному районі відкрили модульний скейтпарк

Як інформують у міській раді Черкас, у Південно-Західному районі урочисто відкрили модульний скейтпарк.
У Південно-західному районі відкрили модульний скейтпарк

Випробувати новий майданчик для тренувань з’їхалась молодь із усього міста. Оглянув новий майданчик міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, який разом із родиною завітав на свято.

– Шановні друзі, сьогодні – надзвичайно приємна подія, яку ми всі так довго чекали. Це перший такий реалізований проєкт у нашому місті і саме у Південно-Західному районі. Для нашої команди важливо, щоб Черкаси стали містом без околиць. Тож, в першу чергу, ми будемо приділяти увагу саме віддаленим районам нашого міста. Адже всі райони нашого міста – єдине середовище, а всі дітки – це наші діти. Всі вони – наше майбутнє!, – наголосив під час відкриття Анатолій Бондаренко.

Він також додав, що подібні скейтпарки вже скоро з’являться і в інших районах Черкас. Про залучення коштів із державного бюджету на їхнє будівництво попередньо домовлено із народним депутатом України Сергієм Рудиком, який також завітав на відкриття скейтмайданчика.

Нагадаємо, сьогоднішнє відкриття скейтпарку стало можливим завдяки виділеним 1,4 млн грн із міського бюджету на реалізацію проєкту, що став переможцем у 2020 році у рамках програми «Громадський бюджет». За нього віддали свої голоси 598 жителів міста.
29.06.2021 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter