25 червня на пляжі «Митницький» інді-поп гурт «Шутки в сторону» запрошує на "Квартирник на піску"

25 червня на пляжі «Митницький» інді-поп гурт «Шутки в сторону» запрошує на "Квартирник на піску" Черкаський інді-поп гурт «Шутки в сторону» запрошує містян на свій квартирник. Захід відбудеться на Черкаській SUP-станції, що на пляжі «Митницький». «Квартирник на піску» організовують цієї п’ятниці, 25 червня. Початок о 20-00. Про це повідомляють організатори заходу: спільнота Dnipro SUP Team, Stone Rental та Департамент освіти і гуманітарної політики.

«Шутки в сторону» - черкаський акустичний інді-поп гурт. Це четверо студентів, які зібрались разом, щоб стати чимось більшим. Історія гурту почалася нещодавно: колектив створений восени 2020 року. Проте музиканти вже встигли виступити не на одній українській сцені. Склад гурту: Парфенюк Анастасія (вокал, перкусія, тексти), Кривко Любов (вокал, перкусія), Кривко Даніїл (гітара, аранжування), Анатолій Охрименко (бас-гітара).

- Нас мотивує можливість надихати оточуючих, а також бажання створювати нові молодіжні пісні, - зазначають музиканти - Цієї п'ятниці гратимемо кавери у власній інтерпретації та представимо авторський матеріал. Буде атмосферно та цікаво, чекаємо на вас!

Вхід на «Квартирник на піску» для всіх охочих вільний, але організатори просять дотримуватися карантинних правил.
23.06.2021 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter