На одне вільне робоче місце на Черкащині претендують 16 безробітних

На одне вільне робоче місце на Черкащині претендують 16 безробітних За інформацією Черкаського обласного центру зайнятості, на території області суттєвим залишається дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили. Станом на 1 червня 2021 року, в середньому по області, на одне вільне робоче місце претендувало 16 безробітних (на 1 червня 2020 року – 24 особи).

Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігалася серед керівників та менеджерів (на одну вакансію претендували 38 осіб), технічних службовців (29 осіб), працівників сфери торгівлі та послуг (25 осіб).

Найбільших труднощів з працевлаштуванням зазнають представники таких професій, як: менеджер, економіст, спеціаліст державної служби, бухгалтер. Наприклад: для 380 спеціалістів державної служби на 1 червня було 4 вакансії, для 174 безробітних головних бухгалтерів було 5 вакансій, для 122 менеджерів із збуту було 5 вакансій.

Нестача кадрів у січні-травні 2021 року спостерігалася серед представників таких професій, як: в'язальник схемних джгутів, кабелів та шнурів, лікар-терапевт, лікар загальної практики-сімейний лікар, фрезерувальник, складальник виробів, машиніст автовишки та автогідропідіймача.
23.06.2021 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter