Оголошено конкурс на посаду директора Гельмязівського психоневрологічного інтернату

Оголошено конкурс на посаду директора Гельмязівського психоневрологічного інтернату Як інформують у Черкаській облраді, відбулося засідання комісії з проведення конкурсного відбору претендентів на зайняття посади директора Гельмязівського психоневрологічного інтернату.

Гельмязівський психоневрологічний інтернат є стаціонарним інтернатним закладом для соціального захисту, що утворюється для тимчасового або постійного проживання/перебування осіб із стійкими інтелектуальними та/або психічними порушеннями, які за станом здоров’я потребують соціально-побутового обслуговування, надання медичної допомоги, соціальних послуг та комплексу реабілітаційних заходів і яким згідно з висновком лікарської комісії за участю лікаря-психіатра не протипоказане перебування в інтернаті.

Документи від претендентів приймаються з 18 червня до 9 липня 2021 року включно з 08.00 до 16.00 години щоденно (крім обідньої перерви з 13.00 до 13.45, суботи, неділі та святкових і неробочих днів) за адресою: кабінет 431, бульвар Т.Г. Шевченка, 185, м. Черкаси.

Претенденти також подають конкурсні пропозиції щодо перспективного плану розвитку закладу, що містять проєкт стратегічного плану розвитку, в якому передбачаються:

1) першочерговий план реформування закладу протягом одного року;

2) заходи з виконання завдань та результати аналізу можливих ризиків, а також пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення його конкурентоспроможності та виконання завдань, зазначених в установчих документах;

3) пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку заклад.
22.06.2021 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter