Біля Палацу молоді в ПЗР триває монтаж скейтпарку

Як інформують у міськраді Черкас, в обласному центрі буде свій скейтпарк. Нині триває його монтаж на площі поблизу Палацу молоді, що у Південно-Західному районі.

Його створюють у рамках програми «Громадський бюджет». Цей проєкт став переможцем у 2020 році. За нього віддали свої голоси 598 жителів міста. На його реалізацію витратять 1,4 млн грн.
Біля Палацу молоді в ПЗР триває монтаж скейтпарку

«Жителі Черкас вже давно мріяли мати свій скейтпарк. Про це свідчить той факт, що подібні проекти містяни подавали на «Громадський бюджет» вже протягом кількох років. Лише у 2020 році було подано 5 проектів щодо створення скейтпарків. І два з них виграли. Так, у нашому місті, окрім великого скейтпарку біля Палацу молоді, має з’явитися ще один міні-скейтпарк. Це малий проект, який здобув перемогу у Громбюджеті-2020. Його мають облаштувати на вул.Нарбутівській біля буд.158/1. До речі, цьогоріч прийом проектів на «Громадський бюджет» стартує із 1 липня», - говорить начальник відділу підтримки громадянського суспільства управління інформаційної політики Олексій Дубовий.

Проєкт скейтпарку має бути реалізований до кінця червня, зазначає керівниця Палацу молоді Олена Петрова.

«Це буде модульний скейт-парк з власним покриттям, обшитим у два шари загальною товщиною 18 мм. Скейт-парк є більш безпечним у використанні, ніж окремі фігури на асфальті, оскільки відсутній стик між фігурами та покриттям. Розміри об’єкту - 12,3 х 22 м. Гарантія на каркас становить 5 років, а на верхнє покриття – 3 роки. Матеріал верхнього шару покриття - ламінована фанера, водостійка та стійка до різних температур. Тому парк буде знаходитись просто неба цілий рік», - розповіла Олена Петрова.

Сьогодні хід монтажних робіт проінспектував міський голова Анатолій Бондаренко. Він зауважує, що міська влада Черкас підтримує розвиток можливостей для активного та змістовного дозвілля для молоді, однією з яких є і скейтпарки. Також під час перевірки Анатолій Васильович акцентував увагу на необхідності благоустрою прилеглої території до Палацу молоді.
18.06.2021 14:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter