У міськраді Черкас презентували можливості сучасних електронних сервісів

Як інформують у міськраді Черкас, переваги для роботи та можливості сучасних електронних рішень презентували в Черкаській міській раді. Своїми розробками стосовно впровадження такої платформи 16 червня поділилася з працівниками мерії компанія «Інтелект-Сервіс», яка має понад 20 років досвіду.
У міськраді Черкас презентували можливості сучасних електронних сервісів

До презентації програмного комплексу «IS-pro» долучилися перший заступник міського голови Сергій Тищенко, заступник міського голови Павло Валенчук, який опікується питаннями цифрової трансформації, представники структурних підрозділів мерії.

– Продовжуємо знайомитися із розробниками цифрових рішень для громад, – коментує Павло Валенчук. – Ми детально вивчаємо наразі всі ці пропозиції та визначатимемось із тим, що нам потрібно.

Як розповів представник компанії Дмитро Борисов, серед користувачів програмного комплексу Офіс Президента України, Управління справами Верховної Ради України, Кабінет Міністрів України, Державна фіскальна служба України, Міністерство закордонних справ України, Державна судова адміністрація України, Конституційний суд України.

– Наше програмне забезпечення розроблене за всіма міжнародними стандартами, – коментує він. – Є можливість інтеграції із іншими державними електронними сервісами, як приклад, e-data.

За словами пана Дмитра, їхній продукт надає інструмент контролю та управління містом, автоматизує всі аспекти життєдіяльності міста, налаштовує всі види обліку процесів міського господарства, формує повну та достовірну нормативно-довідкову базу, зменшує витрати на обслуговування серверів та програм, забезпечує прямий контакт з виборцями та формує комплексну систему захисту інформації.

– Команда міського голови Анатолій Бондаренко в питаннях розвитку міста завжди ставить планку відповідності високим стандартам сучасних технологій. Ми прагнемо, щоб наша робота була прозорою і ефективною для громади, із зручними інструментами взаємодії і повсякчасним доступом до інформації, та готові залучити для цього провідне програмне забезпечення, – резюмував перший заступник міського голови Сергій Тищенко. – Наші фахівці ретельно вивчать презентовану сьогодні систему Е-МІСТО, та продовжать діалог із компанією щодо впровадження їх програмного комплексу.
17.06.2021 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter