У Черкасах вперше в Україні прийнято заяву для оформлення біометричного посвідчення для осіб без громадянства

В Україні розпочато документування осіб без громадянства біометричними посвідченнями для виїзду за кордон. Як інформують у Черкаській ОДА, Черкащина стартувала першою.

Першу заяву на оформлення цього біометричного документа для осіб без громадянства для виїзду за кордон було подано в Управлінні ДМС у Черкаській області 24 травня. А вже 7 червня заявнику видали перше в Україні посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, що містить безконтактний електронний носій.
У Черкасах вперше в Україні прийнято заяву для оформлення біометричного посвідчення для осіб без громадянства

Біометричні документи, які Міграційна служба оформлює для іноземців та осіб без громадянства, відповідають найсучаснішим міжнародним стандартам у сфері безпеки документів і завдяки вбудованому електронному чіпу є більш захищеними від підроблення, копіювання та крадіжки особистих даних.

Документ нового зразка, оформлений засобами Єдиного державного демографічного реєстру, посвідчує особу без громадянства під час перетинання нею державного кордону України і перебування за її межами. Посвідчення оформлюється для осіб без громадянства, які постійно або тимчасово проживають на території України, але не мають проїзного документа.

Зазначимо, що раніше посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон оформлялося протягом трьох місяців з дати прийняття заяви-анкети та видавалося строком на три роки. Наразі термін оформлення цього документа скорочено до 15 робочих днів, і видається він уже на строк дії посвідки на постійне або тимчасове проживання, виданої особі без громадянства.
08.06.2021 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter