Бондаренко підписав угоду про шефські взаємини Черкас з Управлінням флотилії ВМС ЗС України

За інформацією міськради Черкас, угоду про шефські взаємини між виконавчим комітетом Черкаської міської ради та Управлінням флотилії ВМС ЗС України уклали сьогодні, 8 червня. Свої підписи на документі поставили мер Анатолій Бондаренко та командир флотилії, капітан 1-ого ранку Юрій Федаш, який завітав до нашого міста із делегацією. Нею закріпили наміри співпраці задля піднесення престижу військової служби, патріотичного виховання молоді Черкас та відновлення українських морських історичних традицій.
Бондаренко підписав угоду про шефські взаємини Черкас з Управлінням флотилії ВМС ЗС України

– Ми пишаємося, що героїчний корабель, який до останнього не здавався під час анексії Криму, носить ім’я «Черкаси». Ваш екіпаж є прикладом мужності та символом боротьби, – коментує Анатолій Бондаренко. – Це ті українці, яким притаманні найкращі риси, – непідробний патріотизм, чесність, хоробрість та рішучість. Точно знаю: наша країна буде незалежною, допоки в ній житимуть і її захищатимуть такі люди. Ми докладемо всі зусилля, щоб ця угода наповнювалась реальними справами.

За його словами, така співпраця стане корисною і для Черкас і для всієї України загалом.

Командир флотилії, капітан 1-ого ранку Юрій Федаш розповів, що співпраця з нашим містом – це завжди конструктивний та товариський діалог.

За його словами, управління флотилії ВМС ЗС України створене в минулому році з функціями генерування: це – підготовка, персонал, технічне забезпечення та генерування військово-морських сил. Йому підпорядковується шість дивізіонів надводних кораблів, які базуються в портах Одеси, Південному, Очакова, Бердянську, Маріуполі.

– Ми готуємо сили, готуємо кораблі, катера, судна й тактичні групи, покращуємо сприятливий режим у Чорному та Азовському морях, – пояснив він. – Впевнений, що наша співпраця принесе гарні результати.

Перед підписанням угоди на площі поруч із міською радою підняли прапор Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
08.06.2021 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter