IT Career Day у Черкасах перенесено на 24 червня

IT Career Day у Черкасах перенесено на 24 червняОрганізатори повідомили про перенесення IT Career Day на 24 червня. Захід планували провести уже цієї середи, 9 червня. Проте його довелося відтермінувати через примхи погоди.

Про це повідомила громадська організація Cherkasy IT Cluster, що є організатором заходу.

“На жаль, у форматі Open Air ми дуже залежні від примх погоди. І насамперед для нас головне - це безпека всіх учасників, а також атмосфера та комфорт івенту. Формат мініконференції і локація зберігаються. Окрім дати нічого не змінюється. А це значить - є більше часу на знайомство зі всіма компаніями-учасниками IT Career Day, спікерами і темами, які вони розкриють. Подумати над питаннями, які б ви хотіли поставити експертам і отримати на них максимально вичерпні відповіді”, - зазначають організатори у Facebook.

Нагадаємо, IT Career Day - це захід, на якому черкащани можуть познайомитися із ІТ компаніями міста, а також дізнатися про можливості, які на сьогодні є в Черкасах. У попередні роки він відбувався у філармонії. Проте цього року через карантинні обмеження було ухвалено рішення провести його у сквері ім. Б. Хмельницького (біля ресторану “Чайка”).
07.06.2021 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter