На території Черкаської області функціонує 112 точок з надання адмінпослуг населенню

На території Черкаської області функціонує 112 точок з надання адмінпослуг населенню 53 ЦНАПи, 54 віддалених робочих місця адміністратора ЦНАПів та 5 територіальних підрозділів ЦНАПів. Як інформують у Черкаській ОДА, на Черкащині вже функціонує 112 точок доступу до адміністративних послуг. Про те, як полегшують доступ громадян до адмінпослуг в області розповів заступник головиОДА Роман Карманнік.

Загалом, 29 ЦНАП створили в межах участі в проекті Європейського Союзу «U-LEAD з Європою». Ще 24 центри запрацювали завдяки коштам державного та місцевих бюджетів.

– З початку року ЦНАПи області надали 155 тис. послуг, – розповідає Роман Карманнік. – Найбільш запитувані – адміністративні послуги у сферах земельних відносин, соціальних послуг, державної реєстрації нерухомості, бізнесу, реєстрації місця проживання/перебування осіб. У 33 центрах територіальних громад доступна послуга для батьків новонароджених «єМалятко», де за однією заявою можна оформити 9 адміністративних послуг.

За Законом України від 3 листопада 2020 року № 943, до 2024 року громади з населенням менше 10 тисяч мешканців повинні створити ЦНАП. В області ж, у межах Стратегії розвитку області, ще до кінця року запланували створити 10 ЦНАП.

– Таким чином, на кінець 2021 року послугами ЦНАПів буде покрито 98% населення області. – наголосив заступник очільниа Черкащини.
07.06.2021 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter