Розробники стратегії розвитку Батумі презентували в Черкасах практику впровадження "Батумського дива"

Стратегія розвитку Черкас – головний документ розвитку міста. Тому у Черкасах приділяють значну увагу практичному досвіду напрацювання тексту Стратегії і реалізації проектних об’єктів. На думку міського голови Анатолія Бондаренка, Черкаси мають значний туристичний потенціал розвитку міста, тому дуже важливим є залучати наших друзів, які пройшли подібний шлях і мають значні успіхи у досягненні стратегічних завдань розбудови міста.

Як інформують у міськраді Черкас, з цією метою до Черкас було запрошено партнерів – розробників стратегії розвитку м. Батумі Автономного регіону Аджарія (Грузія) – депутата Парламенту Грузії Давіда Хаджішвілі та експертів: Гію Абуладзе та Важу Діасамідзе. Вони презентували власний досвід розвитку туризму міста та його успішну практику впровадження, що вже отримала назву «Batumi miracle» («Батумське диво»).
Розробники стратегії розвитку Батумі презентували в Черкасах практику впровадження "Батумського дива"

«В Батумі ми розпочинали роботу зі значно нижчими ресурсними та іміджевими показниками, ніж це є на сьогодні у Черкас, – наголосив Важа Діасамідзе. – Однак за період 2004-2012 років ми отримали зростання бюджету АР Аджарія – у 4,6 разів, приріст туризму – у 20 разів, а бюджету м. Батумі – у 36 разів! Все це реально, якщо у вас буде «дорожня карта» і активна спільна робота з її реалізації».

Зі свого боку, перший заступник міського голови Черкас Сергій Тищенко висловив переконання, що допомога делегації з Батумі у розробці Стратегії Черкас стане запорукою підготовки якісного й реалістичного документу.
03.06.2021 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter