На вул. Сержанта Жужоми триває укладання нижнього шару асфальту

На вул. Сержанта Жужоми триває укладання нижнього шару асфальту На вулиці Сержанта Жужоми на відрізку від Героїв Дніпра та Гагаріна наразі укладають нижній шар дорожнього покриття. Як інформують у міськраді Черкас, протяжність ділянки дороги, на якій триває будівництво, становить близько 400 метрів.

Досі на ній було зовсім відсутнє асфальтне покриття. Тож перед його укладанням провели масштабну та комплексу підготовку: розпочали із земляних робіт та розчистки дорожньої полоси, тут облаштували резервні канали інженерних мереж, перенесли мережу водопостачання та частково змонтували мережу дощової каналізації. Далі уклали й утрамбували щебінь, встановили бордюрний камінь.

І тільки після цього приступили до асфальтування дороги. До слова, для перевірки ущільнення покриття залучили спеціальну лабораторію із Києва.

- Відреконструйована вулиця Сержанта Жужоми дозволить «закільцювати» вулиці Гагаріна та Героїв Дніпра. І, як результат, створити на цій ділянці зручніший, а головне – безпечніший трафік.
31.05.2021 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter