У Черкасах тривають обговорення щодо подальшої долі комітетів самоорганізації населення

У Черкасах тривають обговорення щодо подальшої долі комітетів самоорганізації населення Як інформують у міськраді Черкас, питання подальшої організації роботи комітетів самоорганізації населення обговорили депутати і керівники самоврядних органів.

Найбільш жваве обговорення стосувалось скорочення кількості комітетів, визначення меж нових та сфери їхніх повноважень. Присутні зійшлися на думці, що будь-які зміни меж чи кількості КСНів не повинні вплинути на якість надання послуг містянам, а рішення щодо об’єднання комітетів – враховувати інтереси і специфіку відповідної території міста.

– Жодних рішень без погодження із представниками жителів районів нашого міста не буде. Однак, ми з вами маємо час до кінця червня, щоб остаточно вирішити це питання, – зауважила депутат Олена Агапова.

Враховуючи це, було домовлено, що керівники КСНів зберуться окремо й обговорять всі проблемні моменти. За результатами обговорення голови комітетів сформують власне бачення вирішення питання. В подальшому ці пропозиції будуть враховані депутатами ради під час формування проекту остаточного рішення.

Нагадаємо, рішенням міськради від 27 квітня 2021 року органам самоорганізації населення м. Черкаси продовжено термін повноважень до 30 червня. Ще раніше від депутатів надходили пропозиції щодо необхідності скорочення кількості КСНів: замість існуючих 19 пропонується залишити 12 у межах 6 депутатських округів.
28.05.2021 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter