Відбулася сесія Черкаської міськради: розглянуто лише кілька земельних питань з понад 60-ти

Відбулася сесія Черкаської міськради: розглянуто лише кілька земельних питань з понад 60-тиЯк інформують у міськраді Черкас, відбулося засідання сесії міської ради з розгляду земельних питань. Усього на розгляд їх виносилося більше 60.

На початку сесії заслухали депутатські запити.

Депутат Павло Карась зачитав депутатський запит до Міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, аби той взяв під особистий контроль питання акредитації Черкаської медичної академії, де наразі готують пакет документів для отримання ліцензії на інтернатуру, зокрема, і за спеціальністю «хірургія».

Депутат Сергій Дудка виступив зі зверненням про необхідність встановити зупинку громадського транспорту за адресою вул. Онопрієнка, 2.

Анатолій Волошин запропонував продовжити термін повноважень комітетів самоорганізації населення, який спливає 30 червня, до 30 листопада. Він аргументував це тим, що КСНи допомагають громадянам із оформленням субсидії. Пропозиція була підтримана депутатами.

Також, серед іншого, народні обранці підтримали запит Сергія Рубана щодо неприпустимості закриття у Черкасах «Гончаренко Центру». За словами депутата, обласна рада вимагає «Гончаренко центр Черкаси» звільнити приміщення драмтеатру, і через це буде припинена низка безкоштовних освітніх проектів.

Перед початком розгляду земельних питань міський голова звернув увагу депутатів на зміни у земельному законодавстві.

«Від сьогодні рішення ради щодо безоплатної передачі земельних ділянок комунальної власності у приватну власність, крім земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян, та у випадку передачі земельних ділянок власнику розташованого на ній житлового будинку (іншої будівлі, споруди) приймається не менше, як 2/3 голосів депутатів від загального складу ради. У випадку Черкаської міської ради, для цього знадобиться 28 голосів», - зазначив Анатолій Бондаренко.

Після цього депутати розглянули низку земельних питань, і у засіданні було оголошено перерву. Орієнтовно наступне засідання відбудеться 10 червня.
27.05.2021 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter