Завершується перший етап реконструкції тепломережі на вул. Дашкевича

Завершується перший етап реконструкції тепломережі на вул. Дашкевича За інформацією міськради Черкас, завершується перший етап реконструкції тепломережі, яка пролягає по вул.О.Дашкевича у Черкасах. Працівники КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» замінили зношені труби на кварталі від вул.Благовісної до вул.Гоголя.

Як зазначає директор підприємства Павло Карась, після благоустрою цієї території комунальники перейдуть на вул.Святотроїцьку, де також будуть проводитися роботи із заміни мережі.

«Після виконання робіт по вул.Святотроїцькій буде продовжено роботи на вул.О.Дашкевича, на ділянці від вул.Гоголя до бульв.Шевченка. Завершити ці роботи, замінивши труби на ділянці від бульв.Шевченка до вул.Хрещатик, плануємо у наступному році. Роботи виконуються в рамках інвестиційної програми КПТМ «Черкаситеплокомуненерго». Старі труби, які вже відпрацювали свій термін експлуатації, ми замінюємо на нові, попередньо ізольовані. Гарантійний термін їх експлуатації – 20 років», - говорить керівник підприємства.

Реконструкція аварійної мережі забезпечить безперебійну подачу тепла до центральної частини Черкас.
21.05.2021 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter