Відбулося чергове засідання Громадської ради при Черкаській ОДА

Відбулося чергове засідання Громадської ради при Черкаській ОДАВідбулося чергове засідання Громадської ради при Черкаській ОДА. Розглядалися організаційні питання, інформують в облдержадміністрації. У засіданні взяв участь і заступник голови ОДА Віктор Гусак. Він звернувся до представників новоствореного нещодавно складу ради та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

– Комунікація з громадськістю є важливим напрямком у роботі ОДА, тому що влада й інститути громадянського суспільства мають співпрацювати, налагодивши ефективну взаємодію. Тут важливо розуміти проблематику Черкащини. Тож, прошу вас окреслити актуальні питання в межах різних напрямків. І відповідно надалі ми вибудуємо роботу таким чином, аби в засіданнях брали участь фахівці профільних структур. Впевнений, робота буде конструктивною та плідною.

Представники громадської ради ухвалили низку рішень. Визначилися з постійними комісіями громадської ради, яких буде 10, вирішили технічні питання для забезпечення подальшої роботи ради.
20.05.2021 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter