У Черкаському терцентрі організували цілодобове відділення для людей, яким потрібен постійний догляд

У Черкаському терцентрі організували цілодобове відділення для людей, яким потрібен постійний догляд Як інформують у міськраді Черкас, для черкащан, яким потрібен постійний догляд, організують спеціальне цілодобове відділення у територіальному центрі.

Зараз працівники Черкаського територіального центру надання соціальних послуг вдома обслуговують понад тисячу осіб, з них 58 – лежачі. І щороку таких людей більшає. Тому на базі терцентру по вулиці Пушкіна 13А створюють відділення тимчасового перебування з постійним наглядом.

Тут підопічні зможуть перебувати від 1 до 4-х місяців, отримуючи постійну допомогу, повноцінне харчування та цілодобовий догляд. За цей час їм допоможуть оформити документи на поселення до інтернатних установ або ж (якщо їхнє здоров’я покращиться чи з’являться родичі) люди зможуть повернутися додому.

Одночасно люди зможуть скористатися послугами відділення денного перебування №1 терцентру: перукаря, масажиста, практичного психолога, відвідати заняття в Університеті ІІІ віку, кімнату ароматерапії, тренажерний зал, культурно-розважальні заходи до свят.
20.05.2021 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter