Бондаренко: У Черкасах слід регулярно проводити земельні аукціони

Бондаренко: У Черкасах слід регулярно проводити земельні аукціони У Черкасах потрібно регулярно проводити земельні аукціони, адже це додатковий ресурс для наповнення бюджету громади. Як інформують у міськраді Черкас, на цьому наголосив Анатолій Бондаренко під час наради з керівниками структурних підрозділів міськради.

«Я вважаю, що всі вільні земельні ділянки, які є в наявності у Черкасах, потрібно інвентаризувати, розбити на привабливі лоти і виставити на аукціон на продаж або на оренду. Потрібно провести клопітку роботу, щоб зробити це. Можливо, доведеться додати штатних одиниць у департамент архітектури і містобудування, щоб провести цю роботу оперативно і якісно. На мою думку, комерційні ділянки необхідно виставляти на продаж, а під забудову багатоквартирних житлових будинків, будівництво торгових центрів, баз - надавати в оренду. Земля повинна мати ефективних власників, які будуть відповідальними за її санітарний стан. Адже ми маємо вже негативний досвід із військовим полігоном у самому центрі міста, який фактично перетворився на промислове звалище. Переконаний: ефективні земельні аукціони допоможуть нам забезпечити виконання бюджету розвитку», - зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін зазначив, що останні земельні торги, проведені міською радою 14 травня, були досить результативними. За право оренди на 4 земельні ділянки вдалося вторгувати більше 3 млн. грн. Причому, по одному з лотів було зроблено 47 кроків підвищення ціни.
18.05.2021 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter