У Черкасах тривають роботи по з'єднанню вулиць Героїв Дніпра та Гагаріна

Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко провів виїзну робочу нараду щодо будівництва вул. Сержанта Жужоми. Ця вулиця з’єднує дві великі транспортні магістралі Черкас: вул. Героїв Дніпра і вул. Гагаріна. Будівництво тут ведеться практично «з нуля», адже раніше на цій вулиці взагалі була відсутня асфальтована дорога.

Будівельні роботи з реконструкції об’єкту розпочали на замовлення департаменту архітектури та містобудування у минулому році. Зокрема, було виконано роботи із розчистки дорожньої полоси, улаштовано резервні канали інженерних мереж та частково основу дорожнього одягу, перенесено мережу водопостачання та частково змонтовано мережу дощової каналізації.
У Черкасах тривають роботи по з'єднанню вулиць Героїв Дніпра та Гагаріна

У найближчій перспективі заплановано укладення нижнього шару асфальтобетону на проїзній частині вулиці, улаштування покриття на тротуарах та велодоріжці, монтаж мережі освітлення.

Цьогоріч на виконання робіт із реконструкції вул.Сержанта Жужоми у міському бюджеті передбачено 15 млн. грн.

«Плануємо, що основні будівельні роботи будуть виконані вже у цьому році. В результаті жителі Черкас мають отримати якісну сучасну дорогу, зручну і комфортну як для водіїв, так і для пішоходів», - зазначає міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
17.05.2021 19:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter