У Черкасах тривають гідравлічні випробування

У Черкасах тривають гідравлічні випробування За інформацією міськради Черкас, в обласному центрі тривають гідравлічні випробування на тепломережах. Їх необхідно робити, щоб належним чином підготуватися до нового опалювального сезону і запобігти поривам під час холодної пори року.

Як інформують у департаменті житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради, по теплових мережах Черкаської ТЕЦ були проведені випробування на всіх ділянках, які були заплановані на перший етап. Це складає п’яту частину від тепломереж, які обслуговує це підприємство.

Під час першого етапу було виявлено 5 пошкоджень, з них повністю усунуто 2. В роботі залишаються такі ділянки:
• вул. Самійла Кішки, 216;
• вул. Чайковського, 161;
• вул. В’ячеслава Галви, 90.

На мережах, які обслуговує КПТМ «Черкаситеплокомуненерго», роботи ідуть за графіком. На сьогодні проведено гідравлічні випробування теплових мереж від котелень по вул.Онопрієнка, 8, вул.Є.Кухарця, 10-12, вул. Сумгаїтській,13. Продовжуються гідровипробування теплових мереж від котельні по вул. Дашковича, 62. Працівники КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» проводять ліквідацію 10 відомчих поривів і 15 – на власних мережах.


«Прошу комунальників дотримуватися графіків робіт, у найкоротші терміни усувати пориви та вчасно закривати розкопки, щоб жителі міста не відчували незручностей і мали можливість отримувати якісні послуги з теплопостачання», - зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Згідно з оперативною інформацією, нині у Черкасах 133 будинки без гарячого водопостачання.
13.05.2021 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter