З 17 травня в Черкасах розпочнеться поточний ремонт доріг на 20 вулицях

З 17 травня в Черкасах розпочнеться поточний ремонт доріг на 20 вулицях Як інформують у міськраді Черкас, з наступного тижня в місті розпочнеться поточний і середній ремонт доріг. Поки що КП «ЧЕЛУАШ» виконує аварійний ремонт автошляхів. Про це під час наради повідомив заступник директора-начальник управління вуличної інфраструктури департаменту ЖКК Сергій Отрешко.

За його словами, роботи планують розпочати із вул.Одеської (від вул.Грушевського до вул.Б.Вишневецького). Загалом поточний ремонт цьогоріч планується виконати на близько 20 вулицях міста.

«Прошу вас затвердити і оприлюднити чіткий графік виконання ремонтних робіт, щоб зменшити можливі незручності для містян», - зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Виконуються роботи і з капітального ремонту доріг у Черкасах. Як розповів директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін, цього тижня підрядник укладає останній третій шар щебенево-мастичного асфальтобетону на бульв.Шевченка (від вул.Університетської до вул.Можайського). За його словами, для упорядкування руху транспорту на перехресті із вул.Можайського буде організовано коло.

«До укладання останнього третього шару ЩМА готова вул.Сумгаїтська. Тут зроблені примикання, заїзди на другорядні вулиці. На наступному тижні плануємо розпочати укладання третього шару ЩМА, що дозволить встановити розділовий паркан і острівці безпеки. Після цього вулиця набуде сучасного вигляду», - розповів Артур Савін.

За його словами, нині у мікрорайоні Митниця відбувається будівництво вул.Жужоми. Міський голова Анатолій Бондаренко наголосив, що тут обов’язково необхідно облаштувати заїзд до майбутнього дитсадка і місця зупинки для батьків, які привозитимуть туди своїх дітей.
12.05.2021 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter