Черкаський Держгеокадастр моніторитиме, як громади області розпоряджаються землею

За інформацією Черкаської ОДА, 5 травня під час робочої наради в Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області обговорено - наскільки доцільно й законно використовують громади сільськогосподарські землі, передані їм у комунальну власність.

“На жаль, починають з’являтися публікації в засобах масової інформації про неналежні дії в деяких територіальних громадах у питанні розпорядження землею, надходять скарги і від селян, – зазначив начальник обласного Держгеокадастру Ігор Віштак. – Тому за відділами Головного управління, які працюватимуть спільно зі структурними підрозділами в районах, будуть закріплені певні громади для контролю їхніх рішень.
Черкаський Держгеокадастр моніторитиме, як громади області розпоряджаються землею

Спеціалісти землевпорядної служби переглянули сайти всіх шістдесяти шістьох громад Черкащини, на яких мають бути опубліковані офіційні документи, зокрема проекти рішень, рішення сесій та поіменне голосування депутатів. Виявлено громади, які зовсім не оприлюднюють свої рішення.

Для подальшого відстеження діяльності громад у земельній сфері фахівці Держгеокадастру Черкаської області розробили механізм контролю і співпраці з органами місцевого самоврядування.
06.05.2021 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter