Бондаренко привітав з 30-річчям колектив реабілітаційно-оздоровчої поліклініки «Астра»

Бондаренко привітав з 30-річчям колектив реабілітаційно-оздоровчої поліклініки «Астра»Як інформують у міськраді Черкас, в останні дні квітня виповнюється 30 років відтоді, як у Черкасах запрацювала реабілітаційно-оздоровча поліклініка «Астра». Це єдиний амбулаторний заклад в області за напрямком медичної реабілітації і міський центр ранньої медико-соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

За 30 років роботи у «Астрі» було реабілітовано близько 150 тис.пацієнтів. Тут безкоштовно обслуговуються 46 тис.жителів Черкас. З ними працюють 114 лікарів, більшість з яких мають вищу категорію.

«Ми першими в Україні розпочали комплексну медичну реабілітацію постковідних пацієнтів, станом на сьогодні оздоровлено 250 людей.
У своїй роботі ми зробили ставку на культуру та якість обслуговування пацієнтів, за що маємо любов, визнання та повагу жителів нашого міста, яким ми подарували зцілення від недуг», - розповіла керівниця закладу Ірина Волощенко.

Привітати колектив зі святом до закладу завітали міський голова Анатолій Бондаренко і директор департаменту охорони здоров’я Всеволод Кульчиковський.
За словами міського голови, найбільший скарб РОП «Астра» - це люди.

Тож з нагоди 30-річчя закладу він вручив грамоти виконавчого комітету за сумлінну багаторічну працю, професійну майстерність, значний особистий внесок в організацію та надання якісних послуг за напрямком оздоровлення та медичної реабілітації жителям міста дванадцятьом лікарям, які присвятили роботі на медичній ниві більше тридцяти років свого життя. Серед них і директор закладу Ірина Волощенко, яка має вже півсторічний стаж роботи в цій галузі.

«Хочу побажати вашому колективу ще не один рік працювати, приносити користь людям. Тепер, у часи пандемії, ми зрозуміли, що найголовніше – це здоров’я, сімейне благополуччя, прості людські радощі. Хочу подякувати Ірині Василівні за довгі роки праці, які вона віддала цьому закладу. Такі люди – це гордість міста. Таких людей, спеціалістів, які дійсно люблять свою справу і віддають частинку свого життя, потрібно берегти. Зі свого боку хочу засвідчити закладу подальшу усебічну підтримку», - зазначив Анатолій Бондаренко.
29.04.2021 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter