"Черкаський Азот" безкоштовно відвантажив 100 тонн рідкого медичного кисню в 8 медзакладів області

"Черкаський Азот" безкоштовно відвантажив 100 тонн рідкого медичного кисню в 8 медзакладів областіПрАТ «АЗОТ», що входить в групу підприємств азотного бізнесу Group DF безкоштовно відвантажив медичним закладам Черкаської та сусідніх областей 100 тонн рідкого медичного кисню, який використовується для лікування хворих, заражених COVID-19.

Допомогу від підприємства отримало 8 медичних закладів Черкаської області: Черкаська обласна лікарня, Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської облради, Черкаський міський пологовий будинок, Третя міська лікарня швидкої медичної допомоги, Драбівська багатопрофільна лікарня, Золотоніська районна багатопрофільна лікарня, Городищенське медичне об’єднання.

Також медичний кисень отримали медустанови Вінницької та Сумської областей. Зокрема, лікувальні заклади Вінницької ОДА, Миронівська центральна районна лікарня та управління охорони здоров’я Сумської міської ради.

Виробництво та відвантаження кисню проводиться безпосередньо лікувальним закладам з дотриманням правил безпеки. Кисень, який виробляється на Черкаському «Азоті» є високоякісним і відповідає вимогам до медичного кисню.
28.04.2021 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter