У Черкаській міськраді пропонують інтегрувати приватні камери спостереження до "Безпечної Черкащини"

У Черкаській міськраді пропонують інтегрувати приватні камери спостереження до "Безпечної Черкащини" Голова фракції “Голос” у Черкаській міській раді Віктор Євпак просить інтегрувати камери спостереження, розміщені на комунальних об’єктах, до систем “Безпечна Черкащина” та “Безпечне місто”. Окрім того, він просить розпочати діалог із приватними підприємцями щодо підключення приватних камер відеоспостереження у громадських місцях до муніципальної системи відеоспостереження.

З відповідним запитом Віктор Євпак звернувся із трибуни. Його підтримали 34 депутати.

“Інтеграція камер відеоспостереження, які захоплюють публічні місця, міські вулиці, тротуари, двори, прискорить реакцію правоохоронців на будь-який злочин. У разі отримання повідомлення про правопорушення поліції не доведеться витрачати додатковий час, аби взяти записи з камер відеоспостереження. Інформація автоматично надходитиме до системи і правоохоронці матимуть змогу одразу переглянути відповідний запис. Це дозволить швидше розшукувати автомобілі, зниклих людей та правопорушників”, — переконаний депутат.

Нині, за даними ГУНП у Черкаській області, до системи “Безпечна Черкащина” інтегровано 202 камери відеоспостереження, з яких: 31 камера з можливістю розпізнавати номерні знаки транспортних знаків та 171 оглядова.
27.04.2021 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter