Керівники Черкащини рекомендують священослужителям проводити пасхальну службу або онлайн, або з дотриманням карантинних норм на свіжому повітрі

Як інформують у Черкаській ОДА, 2 травня черкащани святкуватимуть Великдень. Свято Пасхи проходитиме в умовах карантину. Сьогодні Олександр Скічко зустрівся з представниками релігійних організацій області.

«Я людина віруюча і для мене Великдень – особлива подія. Тому я за те, щоб прихожани відзначали цей день. Але наразі в умовах пандемії можна спланувати проведення богослужінь на подвір’ї біля церкви», – каже Олександр Скічко.

Очільник області рекомендує провести відео- чи аудіотрансляцію богослужінь із дотриманням усіх карантинних вимог.

Заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова рекомендувала священикам проводити богослужіння онлайн. Якщо це відбуватиметься на подвір’ї церкви, то з відповідною дистанцією між людьми.

«Варто зробити розмітки для того, щоб люди стояли окремо один від одного під час богослужінь. Щоб прихожани та священики дотримувалися маскового режиму в приміщенні церкви і на вулиці», – сказала Лариса Кошова.

Вона зауважила, якщо Черкащина увійде в «червону зону», діятимуть жорсткі карантинні заходи, які повністю заборонять зібрання людей. Тоді буде можливість проводити богослужіння лише онлайн.
22.04.2021 18:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter