Бондаренко провів зустріч із заступницею міністра цифрової трансформації Валерією Іонан

За інформацією міської ради Черкас, Анатолій Бондаренко 21 квітня провів робочу зустріч із заступницею міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерією Іонан. Обговорили проблеми впровадження в обласному центрі сучасних електронних сервісів.

Валерія Іонан запропонувала створити спільний із областю проектний офіс.
Бондаренко провів зустріч із заступницею міністра цифрової трансформації Валерією Іонан

– Там є один заступник із питань цифрової трансформації та невеликий департамент із кількох чоловік. Паралельно з ними працює проектний офіс, в якому є вже від 10 до 15 менеджерів та розробників за необхідним спеціальностями, – прокоментувала пані Валерія. – Цей офіс – це голова й руки управлінців. Фінансується він донорами, які готові підтримувати подібні проекти в інших містах. Ми, зі свого боку, допоможемо із їх пошуком.

Далі заступниця міністра пропонує напрацювати спільну стратегію цифровізації міста й області.

Під час зустрічі із Анатолієм Бондаренком окреслили близько шести спільних проектів, які в найближчій перспективі могли б втілити в Черкасах.

Зокрема, створення сучасного порталу із повною інформацією про регіон та з можливістю отримати відповідь на своє питання, звернувшись до чат-ботів; діджиталізація та спрощення доступу до міських сервісів із впровадженням електронного документообігу; система електронного квитка на громадський транспорт; поступове впровадження системи Smart city, в яку буде інтегрована система безпечного міста, а ще – цифровізація архіву.

Анатолій Бондаренко наголосив, що Черкаси відкриті й готові до співпраці для цифрової трансформації міста.
22.04.2021 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter