Ситуаційний центр відеоспостереження презентували в черкаському ГУНП. До нього під'єднано понад 200 камер

Як інформують у міській раді Черкас, у ГУНП запрацював ситуаційний центр відеоаналітики та відеоспостереження. Ця система дость змогу пильнувати за порядком на вулицях Черкас.

20 квітня відбулася презентація можливостей центру. Його відкрили в рамках обласної програми «Безпечна Черкащина». Проект обійшовся в 6,5 млн грн.

– Старт роботи ситуаційного центру – це один із важливих кроків у підвищенні рівня безпеки жителів на вулицях та дорогах нашого міста, над яким працює моя команда, – прокоментував під час зустрічі міський голова Анатолій Бондаренко.

Наразі облаштували серверну та ситуаційну кімнату. У ній встановили необхідну для роботи комп’ютерну техніку та відеостіну, яка передає зображення з понад 200 камер.

Як розповів заступник начальника ситуаційного відділу ГУНП в області Дмитро Погибко, кожен користувач системою відображається в електронному журналі. Там же фіксуються і всі їхні дії: можна побачити, хто їх вчиняв та із якого комп’ютера.

– Жоден витік інформації із системи – неможливий, – наголосив він. – У ній працюють інспектори-аналітики ситуаційного центру ГУНП в області. На сьогодні система включає в себе номерні та оглядові камери спостереження, є потреба в нарощуванні їхньої кількості.

За словами поліцейських, система інтегрована з подібними в ще 12 регіонів України.
Ситуаційний центр відеоспостереження презентували в черкаському ГУНП. До нього під'єднано понад 200 камер
20.04.2021 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter