Черкаським волонтерам вручено почесні грамоти обласної ради

Черкаським волонтерам вручено почесні грамоти обласної радиЯк інформують у Черкаській облраді, перший заступник голови обласної ради Роман Сущенко разом з депутатками обласної та Черкаської районної рад згідно з розпорядженням голови обласної ради Анатолія Підгорного вручили Почесні грамоти Черкаської обласної ради волонтерам, які впродовж семи років російської агресії допомагали і допомагають українським захисникам, а при потребі і надалі допомагатимуть їм.

Вітаючи присутніх, Роман Сущенко зауважив, що для нього це велика честь вручити нагороди цим людям.

«Ідея волонтерства не лише поширилася на громади українців за кордоном, на громадян європейських країн та далеко за Атлантику, а також і в країні-агресорі. Громадянам України, політв'язням Кремля також збирали кошти для продуктів, купували марки та конверти, передавали теплі речі прості та й імениті (таємно) росіяни. Відчував це на власному прикладі. Дякую вам усім», – наголосив перший заступник голови обласної ради.

За вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, постійну допомогу військовим у зоні АТО/ООС, громадянську мужність та благодійну діяльність Почесними грамотами обласної ради нагороджено: Сергія Балюру, Олександра Бистрова, Наталію Васильченко, Юрія Дзюбу, Володимира Жабоданенка, Віталія Кравченка, Віталія Перевалу та Олександра Перевалу, Андрія Пустовіта, Наталію Середу, Євгенію Сидоренко, Віктора Ткача та його сина Ігоря.
19.04.2021 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter