В Іванівці під Чигирином провели роботи з укріплення захисної дамби

Чигиринська громада упередила руйнування дамби і перетворення села Іванівка на величезне болото. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.
В Іванівці під Чигирином провели роботи з укріплення захисної дамби

- По захисній дамбі біля ставка проходить дорога, тому її руйнація - пряма загроза не лише для навколишніх дворів і будинків, які просто затопить, але й для транспорту та пішоходів, - розповідає староста села Іванівка Сергій Жилка. - Раніше ця дамба перебувала на балансі нашої сільської ради, і можливостей повноцінного ремонту було обмаль. Нині, коли село увійшло до складу ОТГ, керівництво Чигиринської громади оперативно відреагувало – і кошти на терміновий ремонт виділили одразу. Останній ремонт дамби (руйнуванню якої сприяє надто високий рівень води у ставку та велика кількість бобрів, які риють нори) проводився 4 роки тому.
В Іванівці під Чигирином провели роботи з укріплення захисної дамби

- Ми прийняли рішення знизити рівень води у ставку на 50 см та здійснити укріплення дамби шляхом засипання глиною. Увесь ремонт дамби громада завершила у 2 дні, - розповідає голова Чигиринської міської ради Віктор Харченко. – Роботу розпочали негайно, задіявши техніку та працівників одразу двох комунальних підприємств - КП "ЄРЦ" та "Чигирин" - долучився до ліквідації надзвичайної ситуації і орендар ставу Іван Василина (ПП «Віола 1»), надавши транспорт для перевезення ґрунту.
16.04.2021 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter