Бондаренко доручив створити комісію, яка б опікувалася виділенням землі для учасників АТО

За повідомленням Черкаської міськради, під час сесії Черкаської міської ради з розгляду галузевих та земельних питань слова попросив керівник ГО "Спілка воїнів АТО "Черкащини" Олександр Тіхонов. Він висловив своє занепокоєння випадками несправедливого, на його думку, невиділення землі для учасників війни.

«Ми закликаємо поважати ветеранів, які захищали та будуть захищати країну. Спілка учасників АТО просить створити робочу групу, щоб був розроблений юридично та морально правильний розподіл землі", — зазначив він.
Бондаренко доручив створити комісію, яка б опікувалася виділенням землі для учасників АТО

Ататолій Бондаренко доручив розробити відповідне розпорядження про створення комісії для справедливого виділення землі учасникам АТО.

«До військових, які охороняють наш мир та спокій на Східних кордонах нашої держави, у жителів Черкас і в мене особисто завжди було і буде особливе шанобливе ставлення. Повторюю, що права учасників АТО і ООС мають бути на першому місці. Прикро чути про окремі випадки порушення цих прав у нашому місті. Ми обов’язково створимо таку комісію, яка слідкуватиме за тим, щоб усі бажаючі учасники АТО, які звертаються до міської влади, могли отримати землю, як це передбачено законодавством», — зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Також під час засідання за пропозицією депутатів Павла Карася, Віктора Євпака та Романа Дісканта депутати розглянути та підтримали земельні питання учасників бойових дій, присутніх на засіданні.
15.04.2021 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter