На Остафія Дашковича в Черкасах замінять 248 метрів старих аварійних труб

За інформацією Черкаської міськради, в обласному центрі триває реконструкція зношеної ділянки теплової мережі, що пролягає вулицею Остафія Дашковича на відрізку від Гоголя до Благовісної. 248 метрів старих аварійних труб замінять на попередньо ізольовані. Про це повідомляють у департаменті житлово-комунального комплексу.
На Остафія Дашковича в Черкасах замінять 248 метрів старих аварійних труб

Ділянку мережі, яку замінюють, облаштували щонайменше 33 роки тому. Від її справності залежить постачання тепла в практично всій центральній частині Черкас.

Відсьогодні комунальники розпочинають демонтаж старої мережі, завершити зварювальні роботи обіцяють у травні.

– У період із 2016 року тут внаслідок поривів і під час експлуатації мережі, і в результаті гідравлічних випробувань проводили низку ремонтів. Причиною аварій стала корозія трубопроводу, – розповів директор департаменту ЖКК Олександр Яценко. – Через витікання теплоносія, збільшення теплопровідності ізоляції та посилення хімічного впливу на метал – корозія посилилася. Тож наразі КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» проводить заміну частини мережі.

За його словами, реконструкція мережі забезпечить безперебійну подачу тепла, знизить втрати, а відтак і витрати на транспортування теплової енергії.
15.04.2021 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter