У міськраді Черкас відбулася зустріч з представниками корейської компанії SeongWon Construction Co. Ltd

14 квітня відбулася зустріч першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Тищенка з представниками корейської компанії SeongWon Construction Co. Ltd. На ній обговорили можливості реалізації інфраструктурних проектів.

Поступальна децентралізація розширює інвестиційні можливості та відкриває шлях до нових способів залучення коштів для інфраструктурних об’єктів. Одним із них є використання облігацій, зокрема для відновлення і будівництва доріг.
У міськраді Черкас відбулася зустріч з представниками корейської компанії SeongWon Construction Co. Ltd

Саме це стало темою сьогоднішньої робочої зустрічі із представниками південнокорейського холдингу CARIS – одного із найбільших в світі виробників інноваційних матеріалів для будівництва доріг і конструкцій безпеки дорожнього руху, що володіє запатентованими унікальними технологіями полімерних і твердих компонентів, та будівельної компанії Seongwon.
З 2019 року CARIS, створивши своє відділення в Україні, реалізує інвестиційні проекти як в галузі створення нових виробництв, так і співпрацює з провідними вітчизняними дорожньо-будівльними компаніями з модернізації доріг, зарекомендувавши себе як надійний та ефективний партнер.

«Дякую представникам компанії за конструктивну розмову. Наразі Черкаська міська рада розпочала діалог, результатом якого, я сподіваюсь, стане якісно нове, сучасне і довговічне дорожнє покриття міських автошляхів», - зазначив Сергій Тищенко.
15.04.2021 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter