У Черкасах відбулася публічна консультація «Безпечне місто»

У Черкасах відбулася публічна консультація «Безпечне місто»Як інформують у міськраді Черкас, в обласному центрі у рамках розробки стратегії міста відбулася публічна консультація «Безпечне місто». Її організували Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради та Всеукраїнська ініціатива «Активна громада».

Участь у заході взяв заступник міського голови Черкас Павло Валенчук, директор департаменту економіки та розвитку Ірина Удод, депутати міської та обласної ради, керівники комунальних підприємств міста, представники місцевої влади, IT-сфери, правоохоронці, представники ДСНС, громадські активісти.

Під час заходу учасники розбилися на групи, працюючи у яких, шукали відповіді на запитання, якими б ви хотіли бачити Черкаси у плані безпеки у 2030 році, які існують проблеми у цій сфері, і які можливі шляхи їх вирішення. Потім свої напрацювання представляли на загал.

Одним з основних елементів безпеки у місті учасники обговорення називали необхідність встановлення камер відеоспостереження. Обговорювали як місця, де їх необхідно встановити (в’їзди – виїзди з міста, громадські місця тощо), так і те, хто має бути їхнім балансоутримувачем (міська влада чи правоохоронні органи).

«Було б непогано, щоб Нацполіція надала місту карту концентрації ДТП і правопорушень. Це б дозволило більш ефективно обрати місця для розміщення камер відеоспостереження», - зазначив заступник міського голови Павло Валенчук.

Перший заступник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області Андрій Хижняк зазначив, що питання безпеки в місті не обмежується лише відеокамерами.
«Потрібно вирішити питання безпеки на воді, оповіщення людей про надзвичайні ситуації, приміром, через мобільних операторів зв’язку. Також існує необхідність будівництва пожежного депо на Митниці», - зауважив Андрій Хижняк.

Серед інших пропозицій, які обговорили під час дискусії на тему «Безпечне місто»: необхідність обладнання рятувальних постів на приватних пляжах, облаштування по місту «острівців безпеки» - пультів виклику екстрених служб, необхідність створення муніципальної варти тощо.
Усі ці пропозиції будуть опрацьовані експертами і увійдуть до стратегії міста.
12.04.2021 18:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter