У Черкаській ОДА розробляють план урочистих заходів до 150-річчя Івана Піддубного

У Черкаській ОДА розробляють план урочистих заходів до 150-річчя Івана Піддубного Цьогоріч Україна відзначає 150 років з дня народження Івана Піддубного. План заходів з відзначення ювілейної дати нині напрацьовують в ОДА. Сьогодні під головуванням заступниці очільника Черкащини Лариси Кошової відбулося чергове засідання з його відпрацювання.

Шестикратний чемпіон світу з боротьби народився в Красенівці. Нині – це Золотоніський район. Популяризувати та нагадати про знаного земляка беруться цього року на Черкащині. Із запланованих заходів: проведення всеукраїнських турнірів з боротьби та масштабного Свята богатирської сили.

– Для всіх нас Іван Піддубний є зразком високого патріотизму, незламної мужності, спортивного героїзму і здорового способу життя, – каже Лариса Кошова. – Адже він одним з тих, хто розширюючи рамки людських можливостей, демонстрував Європі та Америці на що здатний цвіт української нації. Тож зараз наша мета з урахуванням карантинних обмежень належним чином відзначити річницю з дня народження богатиря саме на Черкащині.
06.04.2021 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter