Бондаренко відзначив кількох спортсменів з Черкас за визначні досягнення

Бондаренко відзначив кількох спортсменів з Черкас за визначні досягнення Як інформують у міськраді Черкас, сесія Черкаської міської ради розпочалася із приємного моменту. Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко вручив спортсменам нагороди за визначні досягнення.

Медаллю «За сумлінну працю» нагороджено Юрія Мрачковського – заступника директора комунального підприємства «Муніципальний спортивний клуб «Дніпро» Черкаської міської ради, заслуженого працівника фізичної культури та спорту України, члена виконкому Федерації волейболу України, голову обласної організації «Федерація волейболу Черкащини», члена відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області. Безперервний стаж роботи Юрія Станіславовича у сфері фізичної культури і спорту – 52 роки.

За популяризацію занять фізичною культурою та спортом у м. Черкаси, високі спортивні досягнення – здобуття третього місця у фінальних змаганнях Кубку України з футзалу серед команд вищих навчальних закладів відзначено подяками міського голови гравців та тренера команди Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, у складі якої грають і вихованки Муніципального спортивного клубу «Дніпро» Черкаської міської ради.

Також подяки міського голови отримали гравці та тренерський склад футзальної команди Муніципального спортивного клубу «Дніпро» U-19 за популяризацію занять фізичною культурою і спортом у м.Черкаси, високі спортивні досягнення та здобуття третього місця на чемпіонаті України U-19 «Екстра-ліга».
06.04.2021 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter