Микола Томенко - у першій трійці українських політиків з найбільшими апартаментами

Микола Томенко - у першій трійці українських політиків з найбільшими апартаментами Микола Томенко, екс-кандидат в мери Києва, потрапив до рейтингу власників найбільших апартаментів, серед представників української політики, складеного виданням Інформатор. Про це повідомляє Вікка.

Журналісти проаналізували декларації чиновників після публікації звітності за 2020 рік. До першої трійки потрапили Віктор Медведчук, Микола Томенко та Давид Арахамія.

Як пише видання, колишній депутат Верховної Ради Микола Томенко володіє пентхаусом 1300 квадратних метрів неподалік Мінської набережної в місті Києві. Проте, політик зазначив лише, що має дачу – 134 кв. м, дві квартири 50 та 128 кв. м. Крім цього у володінні Томенка земельні ділянки: 869, 676, 2500, 2499 та 651 квадратних метрів.

Походження статків колишнього депутата – невідоме, так як він все життя пробув на державних посадах та не працював у бізнесі.

Нагадаємо, на місцевих виборах Микола Томенко балотувався на посаду Київського міського голови від партії «Рідна країна». Раніше політик був депутатом парламенту від «Батьківщини» та «Блоку Петра Порошенко».
05.04.2021 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter