12 поліцейських у Черкасах склали присягу на вірність українському народу

12 поліцейських у Черкасах склали присягу на вірність українському народу Як інформують у ГУНП у Черкаській області, на території Черкаського обласного главку поліції дванадцять новобранців виголосили слова Присяги на вірність Українському народові. З цією знаковою подією правоохоронців привітав заступник начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області підполковник поліції Сергій Коваленко.

В Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області відбулася урочиста присяга молодих поліцейських, які напередодні пройшли конкурси на відповідні посади та були рекомендовані поліцейською комісією на службу. Поліцейські поповнили ряди роти конвойної служби, дільничних офіцерів поліції та сектору реагування патрульної поліції.

Із новобранцями розділили урочисту мить заступник начальника Главку, підполковник поліції Сергій Коваленко та тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління кадрового забезпечення, підполковник поліції Олексій Бущук.

Вони привітали новачків із цією подією та побажали удачі, міцності духу, завжди пам’ятати слова Присяги й ніколи їй не зраджувати.

Після присяги на новобранців чекає піврічне навчання у центрі підготовки поліцейських. Після, молоді працівники приступлять до виконання службових обов’язків за обраним напрямком діяльності.
05.04.2021 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter