Черкащан запрошують долучитися до участі у Всеукраїнській благодійній акції "Серце до серця-2021"

Черкащан запрошують долучитися до участі у Всеукраїнській благодійній акції "Серце до серця-2021"Як інформують у Черкаській ОДА, 1 квітня розпочалася Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця-2021». Акція ініційована Всеукраїнським благодійним фондом «Серця до серця» і триватиме до 30 вересня.

Цьогоріч її проведуть під гаслом «Здорові немовлята», а зібрані кошти спрямують на закупівлю неотологічного медичного обладнання, інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА.

З нагоди початку Акції Управлінням організовано «круглий стіл» за участі Черкаського регіонального координатора акції – Антона Юрченка, начальника відділу молодіжної політики, оздоровлення, протидії торгівлі людьми, гендерної рівності Управління Олександра Красюка та представників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, які підтримують проведення Акції.

До Акції можуть долучатися учні, молодь, підприємці, держслужбовці, працівники органів місцевого самоврядування, медики, освітяни, пенсіонери та загалом усі небайдужі.
02.04.2021 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter