Заступник голови Конституційного суду Головатий, крім будинків, землі і квартир, володіє ...храмом на Городищині

Заступник голови Конституційного Суду Сергій Головатий, окрім будинків і земельних ділянок, задекларував храм Української православної церкви Київського патріархату в Черкаській області.

Про це свідчать дані його декларації за 2020 рік, інформує Громадське.

Головатий задекларував храм УПЦ КП площею 201 квадратний метр, право на який він отримав у 2010 році. Будівля розташована у Вільшані Городищенського району Черкаської області.

У скільки йому обійшовся цей об’єкт, у декларації не вказано. Поки що зв'язатися з Головатим за коментарем нам не вдається.

Зазначимо, що більшість церков в Україні зараз належать єдиній помісній православній церкві в Україні. Однак немає заборони окремим громадянам володіти такими об'єктами.

Що там ще в його декларації?

Також у власності заступника голови КСУ — житловий будинок площею 464 квадратних метрів у селі Оленівка, що на Київщині. Там же він має чотири земельні ділянки загальною площею майже 6 тисяч квадратних метрів.

Також Головатий володіє двома квартирами у Києві на 142 і 96,6 кв. м, має половину власності на житловий будинок у Смілі Черкаської області та на орендовану в цій же області земельну ділянку.
01.04.2021 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter