У Черкаській міськраді обговорили перспективи роботи місцевих КСН

У Черкаській міськраді обговорили перспективи роботи місцевих КСН Чи скорочувати кількість комітетів самоорганізації населення у Черкасах? Чи збільшувати кількість їхніх функцій? Ці та інші питання обговорили за участю керівників КСНів і депутатів під час наради, яку провели секретар міської ради Юрій Тренкін та заступник міського голови Павло Валенчук. Про це інформують у міськраді Черкас.

Начальник відділу підтримки громадянського суспільства Олексій Дубовий розповів про основні завдання, які виконують комітети самоорганізації населення. Серед них – видача різних довідок, характеристик, проведення прийомів громадян, організація волонтерства і дозвілля у мікрорайонах тощо.

Юрій Тренкін зазначив, що 31 травня 2021 року закінчуються повноваження діючих КСНів, проте, у зв’язку з коронавірусом, провести збори для їхнього переобрання фактично неможливо. Присутні керівники органів самоорганізації населення запропонували продовжити їхні повноваження до кінця року. Секретар міськради доручив підготувати відповідний проект рішення ради.

Також Юрій Тренкін зауважив, що від депутатів надходили пропозиції щодо необхідності скорочення кількості КСНів: замість існуючих 18 пропонується залишити 6 або 12. Представники органів самоорганізації населення, присутні на нараді, з цією пропозицією не погодилися.

Також КСНам пропонується розширити коло обов’язків. А саме: взяти на баланс спортивні та дитячі майданчики на їхніх територіях, допомагати управлінню інспектування у здійсненні повноважень тощо.

За результатами наради було ухвалене рішення про створення робочої групи, куди увійдуть керівники депутатських фракцій та голови КСНів, аби опрацювати усі суперечливі питання і ухвалити необхідні решення.
01.04.2021 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter