29 березня в Черкасах розпочинається місячник весняного благоустрою

29 березня в Черкасах розпочинається місячник весняного благоустрою Як інформують у міськраді Черкас, 25 березня виконавчий комітет Черкаської міської ради ухвалив рішення «Про проведення весняного місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Черкаси у 2021 році». Його проведуть із 29 березня по 29 квітня. А міський день благоустрою відбудеться 2 квітня.

Міська влада запрошує до участі у заході управлінські компанії та об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, щоб здійснити санітарну очистку та благоустрій на власних та прилеглих територіях.

Також приєднатись до генерального прибирання міста запрошуються усі небайдужі черкасці і представники приватних підприємств, установ і організацій.
Разом з тим, зауважуємо, що на території України на період дії карантину забороняється проведення масових (культурних, у тому числі концертів, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних тощо) заходів за участю більш як 20 осіб (у разі проведення заходів з кількістю учасників до 20 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менш як 1,5 метра).
29.03.2021 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter